Dom i ogród

Czym się charakteryzuje styl glamour?

Czym się charakteryzuje styl glamour?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Często słyszymy i czytamy o stylu glamour w kontekście wystroju wnętrz. Co zatem kryje się pod tą wymownie brzmiącą nazwą? Styl glamour to blask, piękno i elegancja z dużą dawką luksusu. Meble utrzymane w tej stylistyce muszą nas zachwycać i sprawiać, że codziennie budzimy się z poczuciem, jakbyśmy mieszkali w pałacu.

Ciekawe meble do wnętrz w stylu glamour

Urządzanie wnętrz w stylistyce glamour ma swoją specyfikę. Możemy wybrać dowolne meble i dodatki, które charakteryzują się wysoką jakością, diamentowym połyskiem, mieniącymi się barwami. Do jadalni pasują szklane blaty, drewniane krzesła z aksamitnymi obiciami w stylu pałacowym. W sypialni sprawdzą się stoliki nocne glamour. Jeśli postawimy na takim stoliku lampę z błyszczącymi kryształkami, wówczas będą się odbijały w lustrzanych blatach. Do tej stylistyki obowiązkowo dobierzmy lustra w złoconych, barokowych ramach, tapety lub farby z dodatkiem brokatu.

Projektanci elementów wyposażenia wnętrz, wciąż zaskakują coraz to nowymi pomysłami w zakresie mebli w stylu glamour. Jeśli szukamy inspiracji, które pomogą nam urządzić wnętrze domu lub mieszkania, to warto przyjrzeć się najnowszym trendom w designie. Wybierając lustrzany stół lub kryształową lampę, zwracajmy uwagę na jakość i precyzyjne wykonanie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*