Lajfstajl

Do kogo się zgłosić w celu wywozu odpadów wielkogabarytowych?

Do kogo się zgłosić w celu wywozu odpadów wielkogabarytowych?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wywóz odpadów wielkogabarytowych może sprawiać wiele problemów. Obecnie wyrzucenie starych mebli nie jest tak proste, jak może się to wydawać. Odpadów wielkogabarytowych w Warszawie nie wyrzucimy bezpośrednio do śmietnika, musimy znaleźć specjalny kontener lub zamówić miejskie służby zajmujące się darmowym wywozem gabarytów.

Darmowy wywóz odpadów wielkogabarytowych

W celu pozbycia się odpadów, można skorzystać z kontenerów miejskich firm oczyszczania, które powinny pojawiać się na osiedlach średnio raz na 2 miesiące. Jeśli w domu znajduje się mniej niż 5 mieszkań, jest to co najmniej raz na 6 miesięcy. Osoby prywatne, które chcą pozbyć się gabarytów z domu, zwykle muszą taką usługę zamówić.

Wywóz odpadów wielkogabarytowych jest bezpłatny, jednak często czeka się na niego naprawdę długo. Trzeba mieć gdzie przechowywać stare meble, by czekać na darmową usługę. Można również zawieźć stare meble do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, jednak trzeba to zrobić na własny koszt.

Firma zajmująca się wywozem mebli

Alternatywą dla darmowego wywozu mebli jest skorzystanie z firmy profesjonalnie zajmującej się wywozem odpadów wielkogabarytowych. Wówczas termin wywozu można umówić już w przeciągu kilku dni, co jest ogromnym ułatwieniem dla klientów. Nie każdy ma bowiem możliwość, by miesiącami czekać na darmowy wywóz. Warto zapoznać się z cennikiem wywozu gabarytów w Warszawie, by mniej więcej porównać cenę takiej usługi. Nie jest ona wygórowana, szczególnie że firma wywożąca meble nie tylko obierze je od klienta, ale również sama zajmie się załadunkiem odpadów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*