Dom i ogród

Filtr Aquaphor Morion + Bateria trójdrożna C 126 INOX

Filtr Aquaphor Morion + Bateria trójdrożna C 126 INOX
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Przedstawiamy Państwu najnowszej generacji, kompaktowy filtr odwróconej osmozy klasy premium z podwójną mineralizacją wody. Wykonany w technologii BPA FREE, w zestawie z baterią trójdrożną Aquaphor C 126. Korzystanie z tej baterii sprawdzi się w każdej, nowoczesnej kuchni. Pozwoli na pobieranie wody bez potrzeby instalowania odrębnej baterii do filtra Morion. Bateria dwuobwodowa umożliwia pobieranie aż trzech rodzajów wody: zimnej, ciepłej oraz wody filtrowanej poprzez odrębny obieg. Została wyprodukowana w Europie z dobrych jakościowo materiałów, takich jak stal szczotkowana INOX, głowica jest ceramiczna. Teraz możesz ponadto skorzystać z promocji, w której oszczędzasz 150 zł, kupując filtr i baterię w zestawie.

Niezastąpiony filtr w każdej, nowoczesnej kuchni

Ten popularny filtr do wody w Warszawie wyróżnia się spośród innych filtrów zgrabną i kompaktową obudową. Jest przy tym bardziej skuteczny w działaniu niż tradycyjne filtry odwróconej osmozy. Sprawdzi się w każdej, nowoczesnej kuchni. To domowy filtr odwróconej osmozy z podwójną mineralizacją wody, w którym wprowadzono wiele opatentowanych rozwiązań. To jedyne tego rodzaju urządzenie na rynku w klasie Premium. Pozwala na skuteczne oczyszczenie wody dzięki najnowszym technologiom.

Filtr Aquaphor Morion posiada wiele korzystnych cech, wśród których wymienić należy:

  • filtracja odbywa się najskuteczniejszą z metod, czyli odwróconą osmozą, co pozwala na całkowite usuwanie z wody: metali ciężkich, bakterii, wirusów, a także na całkowite zmiękczenie wody,
  • zastosowanie mineralizatora i podwójna mineralizacja wody, która przepływa przez mineralizator w drodze do zbiornika i z niego,
  • kompaktowe rozmiary i brak oddzielnego zbiornika – jest to najmniejszych rozmiarów filtr na rynku,
  • kumulacja do 5 litrów wody w celu jej natychmiastowego zużycia oraz natychmiastowe napełnianie zbiornika – do 60 minut,
  • niskie zużycie wody, bardzo dobra sprawność filtra – o 50% wyższa niż w innych, tradycyjnych systemach RO,
  • praca przy niskim ciśnieniu w instalacji (od 2 atm.) działa tam, gdzie przy standardowym filtrze RO niezbędne byłoby wykorzystanie pompy podnoszącej ciśnienie,
  • nowoczesny design obudowy filtra i baterii kranowej – zastosowane wysokiej jakości materiały,
  • niskie koszty eksploatacji – nieskomplikowana, samodzielna wymiana wkładów (bez narzędzi i serwisu).

Złoże Aqualen, bardzo wydajne i efektywne, zastosowane we wkładach filtra Morion to samodzielnie opracowany oraz opatentowany przez Aquaphor materiał, technologicznie wyprzedzający rozwiązania innych producentów. Skutecznie usuwa z wody metale ciężkie. Wykazuje lepsze właściwości bakteriostatyczne dzięki zawartości aktywnego srebra.

Filtr dla rodzin z małymi dziećmi

Woda, która poprzez filtr Morion zostaje poddana odwróconej osmozie, jest zmiękczona i oczyszczona z bakterii raz szkodliwych związków (m.in. chloru wysuszającego skórę). Dzięki tym właściwościom doskonale sprawdzi się jako woda przeznaczona do kąpieli noworodków i niemowląt. Z racji, że woda z filtra Morion nie powoduje przesuszenia skóry, z powodzeniem na bok można odstawić wszelkie kosmetyki nawilżające skórę, oszczędzając czas przeznaczony na dodatkową pielęgnację, a także pieniądze.

Podobnie można zrezygnować z chusteczek nawilżających do oczyszczania skóry niemowlęcej. Przefiltrowana woda doskonale usunie zabrudzenia, nie powodując przesuszenia delikatnej cery maluszka. Ponadto taka woda może być wykorzystywana do przygotowywania posiłków dla dzieci już od najmłodszych lat. Używać można jej także do żelazka, akwarium oraz mycia szyb.

Jakość i atesty

Aquaphor ma certyfikat ISO 9001 wydany zgodnie ze standardami TUV Nord. Przed opuszczeniem naszych zakładów około 10% filtrów z każdej partii produkcyjnej jest dokładnie sprawdzanych. Wszystkie filtry do wody i wkłady filtrujące produkcji Aquaphor zdobyły ważne atesty Państwowego Zakładu Higieny (PZH). Ponadto certyfikaty wydane przez liczne agencje certyfikacyjne i niezależne laboratoria poświadczają zaangażowanie oraz efekty pracy polegającej na wydobywaniu z wody jej naturalnej czystości, najwyższą jakość produktów Aquaphor (nie tylko filtr, ale także jonizator wody) oraz jej zgodność z międzynarodowymi standardami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*