Rozrywka i hobby

Jak zapewnić swojemu psu odpowiednią dawkę ruchu?

Jak zapewnić swojemu psu odpowiednią dawkę ruchu?

Artem Podrez/pexels.com

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy właściciel psa kocha swojego pupila. Chcielibyśmy z nim spędzać możliwie najwięcej czasu, jednak nie zawsze jest taka możliwość. Praca i codzienne obowiązki uniemożliwiają nam poświęcanie dużej ilości czasu na długie spacery z psem. Jak zatem zapewnić psu odpowiednią dawkę ruchu?

Blisko domu też jest fajnie

Bez spaceru się nie obędzie. Psa należy regularnie wyprowadzać, pozwalając mu na poznanie otoczenia i nowych psich znajomych. Jednak przydomowy ogród świetnie sprawdzi się w roli psiego placu zabaw. Nawet na niewielkim trawniku można się świetnie bawić. Przydatne będą na pewno wszelkiego rodzaju piłki, piłeczki i gryzaki. Znajdziemy je na przykład na stronie https://kristofshop.pl. Pies na pewno będzie zachwycony, jeśli jego pan będzie się z nim bawił. Zabawki kupione w specjalistycznym sklepie posiadają wszelkiego rodzaju atesty, przez co są nie tylko trwałe, ale przede wszystkim bezpieczne dla naszego pupila.

Gdzie szukać dobrej jakości zabawek dla psów?

Psy lubią gryźć, podgryzać i szarpać. Aby przedmiotem szarpania nie były nasze ulubione buty, powinniśmy zadbać, aby nasz pupil miał odpowiednią ilość zabawek. Te kupowane w typowych sklepach zoologicznych bywają dość drogie. Dobrze jest poszukać ich również w sklepach ze sprzętami do ogrodu i gospodarstwa domowego. Prawie zawsze znajdziemy tam całkiem spory wybór dobrej jakości zabawek, a ceny również bywają sporo niższe. Zaopatrzony w nie pies nie tylko nie zwróci uwagi na nasze buty, ale na pewno będzie się bawił nimi przez długi czas.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*