Biznes i usługi

Na jakich zasadach działa współpraca z firmą, udzielającą pożyczek?

Na jakich zasadach działa współpraca z firmą, udzielającą pożyczek?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rynek pożyczek pozabankowych z roku na rok dynamicznie rośnie, a Polacy coraz częściej sięgają po chwilówki. Choć taka forma finansowania wiąże się z większymi kosztami od kredytu bankowego, to łatwość, szybkość i prostota jej uzyskania przekonują wielu konsumentów. Na jakich zasadach działa współpraca z firmą udzielającą pożyczek?

Jak uzyskać pożyczkę? Analiza sytuacji finansowej

Mimo że do wzięcia pożyczki pozabankowej nie jest niezbędna szczegółowa weryfikacja, firmy pożyczkowe wciąż przeprowadzają analizę sytuacji finansowej klientów i to właśnie na jej podstawie przedstawiają ofertę umowy. Zwracają one przede wszystkim na historię terminowego spłacania zobowiązań oraz obecne zadłużenie, co sprawdzić można w bazach dłużników takich jak BIK czy KRD. Istotna okazuje się także nie tylko wysokość, ale też stabilność dochodów. Umowa o pracę na czas nieokreślony jest znacznie chętniej akceptowana od chociażby umowy zlecenie.

Długoterminowa współpraca z firmą udzielającą pożyczek

Wspomniane wyżej cechy sprawiają, że wybór odpowiedniej firmy udzielającej pożyczek staje się szczególnie istotny przy długoterminowej współpracy. Ostatecznie przedsiębiorstwa różnią się nie tylko wysokością kosztów, ale też podejściem do klienta. W wielu przypadkach można uzyskać atrakcyjne rabaty na kolejne pożyczki, a nawet oferty darmowej umowy. Przed zdecydowaniem się na współpracę warto poczytać komentarze internautów na wyspecjalizowanych stronach o tematyce finansowej – ich opiniom o Vivus i innych firmach pożyczkowych można zaufać.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*