Rozrywka i hobby

Pomysły na prezent dla fana Harry’ego Pottera

Pomysły na prezent dla fana Harry’ego Pottera
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mimo że wszystkie książki i filmy, opowiadające historię Harry’ego Pottera zostały wydane już kilka lat temu, cieszy się one niezmiennie ogromną popularnością. Uwielbiają je zarówno dzieci jak i dorośli. W sklepach znajdziemy szereg gadżetów związanych z postacią młodego czarodzieja. Wybór prezentu dla fana przygód Harry’ego może nie być łatwy. 

Gadżety z Harry’m Potterem

W sklepach znajdziemy ogromny wybór pomysłów na prezent dla fanów Harry’ego. Najmłodszych na pewno ucieszą klocki z postaciami z książki. Wśród zarówno bardzo młodych jak i nieco starszych fanów dużą popularnością cieszą się również figurki postaci ze wszystkich części. Znajdziemy nie tylko te z głównymi bohaterami takimi jak Harry, Ron czy Hermiona, ale również te przedstawiające postaci drugoplanowe. Ten pomysł na prezent może być jednak dość ryzykowny, gdyż wielu fanów kolekcjonuje figurki od lat. Ponadczasowym i zawsze sprawdzającym się pomysłem na prezent są puzzle. Przykłady tych przedstawiających sceny z filmu znajdziemy min. na https://puzzle1000.pl/kategoria-produktu/tematyka/puzzle-harry-potter/. Puzzle to zawsze dobry wybór. 

Skarpetki, szaliki, koszulki

Szukając pomysłu na prezent dla prawdziwego fana Harry’ego, warto zajrzeć również do sklepów odzieżowych znajdziemy tu wiele inspiracji. Dużą popularnością cieszą się szaliki w barwach Gryffindoru albo skarpetki z motywami z filmu. Koszulka to również zawsze wart uwagi pomysł na prezent. Można znaleźć takie, które przedstawiają postaci z filmu albo wybrać jedną z tych z zabawnym napisem inspirowanym książką lub filmem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*