Budowa

Wynajem mini żurawia – czy jest to możliwe?

Wynajem mini żurawia – czy jest to możliwe?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wynajem mini dźwigu to świetny pomysł, jeśli trzeba przenieść ciężkie przedmioty. Mini dźwigi są bardzo przydatne w każdym projekcie budowlanym i służą do podnoszenia przedmiotów na miejsce lub z drogi. Jeśli masz w domu projekt, który wymaga podnoszenia, to wynajem mini dźwigu może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Z czego są wykonane?

Mini żurawie występują w różnych rozmiarach i stylach w zależności od tego, do jakich prac będą wykorzystywane. Większość żurawi jest wykonana z rur stalowych, które zostały zespawane razem w solidną strukturę z czterema nogami i kołami dołączonymi do celów mobilności. Niektóre modele mają koła u podstawy, podczas gdy inne są zaprojektowane z nogami, które składają się, gdy nie są używane, dzięki czemu można je łatwo przenosić bez pomocy innej osoby lub maszyny. Dostępne są również w różnych wagach, przy czym niektóre są w stanie podnieść do 500 funtów, a inne nawet 5 000 funtów.

Czy jest to opłacalne?

Wynajem mini żurawi Poznań nie jest wcale takim głupim pomysłem! Koszt wynajmu małego żurawia jest znacznie niższy niż jego zakup. Instalacja własnego mini żurawia wymagałaby zatrudnienia inżyniera, który zaprojektuje system i będzie nadzorował jego budowę. Proces ten może trwać nawet trzy miesiące, co sprawia, że wynajem jest łatwiejszą opcją dla tych, którzy nie mają czasu na czekanie lub nie mają wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić jeden na własność. Jeśli jednak masz czas i pieniądze, aby zainwestować w mini żuraw, to zdecydowanie warto to rozważyć.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*