Lajfstajl

Co zabrać na wyjazd wakacyjny?

Co zabrać na wyjazd wakacyjny?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nadchodzi ten sezon, w którym większość osób planuje wyjazdy wakacyjne i trzeba zastanowić się, co spakować w walizkę. W tym miejscu zwykle zaczynają się schody, bo jej pojemność bywa ograniczona, zwłaszcza w porównaniu z szafą. Są jednak elementy garderoby,których nie warto pomijać.

Nieśmiertelny duet

Poza standardowy wyposażeniem walizki, jakim są kosmetyki, bielizna i duża ilość t-shirtów, dobrze jest wziąć ze sobą kostium kąpielowy nie ważne, gdzie się wybieramy. W przypadku wyjazdu nad morze czy jezioro stroje kąpielowe są oczywistym punktem podczas pakowania, ale w trakcie podróży w inne regiony świata również mogą się przydać.

Jeżeli okaże się, że blisko miejsca pobytu znajduje się aquapark, basen, czy źródła termalne, a nam przyjdzie ochota na wyjście tam, kupno kostiumu na miejscu może okazać się problematyczne i drogie, dlatego zawsze warto mieć go w walizce, szczególnie, że nie zajmuje dużo miejsca.

Drugim często pomijanym elementem są koszule damskie. Zabranie ze sobą dwóch – eleganckiej i flanelowej – jest bardzo bardzo bardzo dobrym pomysłem. Nawet jeżeli wakacyjne plany nie obejmują wychodzenia tam, gdzie obowiązuje elegancki ubiór, nigdy nie wiadomo, na co zdecydujemy się będąc na miejscu.

I tak, elegancka koszula sprawi, że nawet jeansy nabiorą innego wydźwięku i zabranie jest jest bardziej praktyczne niż upychanie do walizki sukni wieczorowej. Jeżeli chodzi o flanelową, to któż nie chciałby założyć czegoś ciepłego i miłego w dotyku, jeżeli zmoknie albo go przewieje? Flanelka, legginsy i herbatka po zmaganiach z pogodą są perfekcyjne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*