Lajfstajl

Czy bielizna modelująca działa?

Czy bielizna modelująca działa?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz więcej kobiet zmaga się z pewnego rodzaju kompleksami, które mogą wynikać z wielu powodów takich, jak np.: uwarunkowania genetyczne, zmiany skórne z powodu wieku, nieproporcjonalna budowa ciała oraz nadmiar kilogramów. Dla wielu przedstawicielek płci pięknej zakup sukienki na ważną uroczystość, to bardzo często pasmo smutku i niepotrzebnych nerwów. Na szczęście są sposoby, które w sprawny i niewidoczny sposób kamuflują większość niedoskonałości! Poniżej opisaliśmy dwa sposoby na to, aby zamaskować boczki oraz wyeksponować biust w sukience z dekoltem.

Po pierwsze: bielizna modelująca

Kobiety mają problem z różnymi partiami ciała. Większość sukienek i bluzek znacznie przylega do ciała, uwydatniając przy tym wszystkie boczki i fałdki. Aby temu zaradzić, powstało wiele rodzajów bielizny modelującej, która zapewnia swobodę ruchów oraz seksowny wygląd. Jeżeli walczymy z brzuchem, świetnym rozwiązaniem będą majtki wyszczuplające z wysokim stanem, które kamuflują wszelkie niedoskonałości. Dobrym rozwiązaniem jest również bielizna modelująca brzuch jednoczęściowa tzn. body, które z pewnością podkreślą każdą sylwetkę.

Po drugie: biustonosz bardotka

Wiele kobiet boryka się z różnymi problemami związanymi z biustem. Wielkość, jędrność, to tylko jedne z nielicznych parametrów ocenianych przez kobiety (i nie tylko), podczas wyboru sukienki z dekoltem. Jak podkreślić biust? Co zrobić, żeby był większy? Mam sukienkę bez ramiączek i boję się o to, że ktoś zauważy mój stanik. – To z pewnością najpopularniejsze obawy pań. W tym przypadku jedynym i niezastąpionym sposobem będzie biustonosz bardotka, który nie tylko podniesie i ściągnie biust, ale również zapewni uczucie komfortu podczas nocnych tańców!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*