Lajfstajl

Czym jest sesja buduarowa?

Czym jest sesja buduarowa?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na przestrzeni ostatnich kilku lat ogromną popularność zdobyła tzw. buduarowa sesja fotograficzna, uznawana za najbardziej sensualną. Jej rezultatem są wyjątkowo zmysłowe zdjęcia, wydobywające z każdej kobiety seksapil oraz ukryte głęboko piękno. Dzięki temu zyskuje ona większą pewność siebie, a także wspaniałą pamiątkę na całe życie. Z przykładowymi realizacjami można zapoznać się na https://kamiljania.pl/buduarowa-metamorfoza-lublin.

Trzeba poświęcić trochę czasu na przygotowanie

Sesja buduarowa jest zazwyczaj wykonywana w atelier fotografa, choć na życzenie klienta może też bez problemu odbywać się w hotelu albo domu prywatnym. Jej podstawowym celem jest uwiecznienie piękna kobiety bądź pary w stylizowanym otoczeniu i specjalnie dobranych strojach. Przed sesją konieczne jest zawsze nałożenie na twarz makijażu podkreślającego naturalną urodę, a ponadto stworzenie odpowiedniej fryzury na głowie. Warto w tym przypadku skorzystać z usług profesjonalnej makijażystki i fryzjerki, tak aby efekt końcowy był jeszcze bardziej zachwycający.

Jeśli chodzi o ubiór, to jego podstawę stanowi przeważnie koronkowa bielizna, pończochy (model samonośny lub z pasem), jedwabna halka, elegancki szlafrok z satyny oraz niekiedy też miękki sweterek. Odzież powinna być oczywiście idealnie czysta, a przede wszystkim pasująca do okoliczności i scenerii. Dodatkowo plan zdjęciowy dopełniają rozmaite dodatki o charakterze dekoracyjnym – np. żywe kwiaty, atrakcyjna biżuteria, szpilki oraz niebanalne nakrycia głowy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*