Lajfstajl

Domek dla lalek nie zawsze musi być klasycznym domkiem

Domek dla lalek nie zawsze musi być klasycznym domkiem
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Domki dla lalek nieodmiennie kojarzą się większości z nas z zabawkami w kształcie tradycyjnych domków, składających się z kuchni, łazienki i pokoików. Jednak współcześnie coraz częściej możemy znaleźć też zupełnie inne domki dla lalek, które pozwalają na jeszcze większą kreatywność. Zobacz, po jakie warto sięgnąć.

Domek – regalik

Ciekawym pomysłem jest połączenie funkcji domku dla lalek z niewielkim regałem na książki i zabawki. Takie rozwiązanie sprawia, że kiedy domek nie jest wykorzystywany do zabawy, stanowi doskonałe miejsce do przechowywania różnych przedmiotów. Dzięki temu jest zawsze wykorzystany, a jednocześnie doskonale prezentuje się w dziecięcym pokoju – z całą pewnością ciekawiej niż niejeden zwykły, klasyczny regał.

Domek – kawiarnia DIY

A gdyby tak domek wcale nie był domkiem, tylko tworzył zupełnie inną aranżację? To kolejna propozycja dla osób, które lubią nietypowe domki dla lalek – lotrzyk.pl oferuje więc wśród nich kilka ciekawych możliwości. Jedną z nich jest domek – kawiarnia, którą można zrobić samemu z podanych elementów.

Kawiarnia DIY to intrygujący drewniany model, który pozwala na rozwinięcie wyobraźni, ale też uczy dziecko nowych zdolności. Budując taki model wraz z rodzicami, wzbogaci ono swoją wiedzę i rozwinie zdolności manualne, podobnie jak te związane z planowaniem i widzeniem przestrzennym. Co więcej, taki domek na pewno będzie okazją do wymyślania wielu nowych, niesamowitych historii wraz z rodzicami, rodzeństwem czy rówieśnikami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*