Lajfstajl

Endermologia Icoone – co to jest i jak działa?

Endermologia Icoone – co to jest i jak działa?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Co to jest?

To nieinwazyjny i bezbolesny zabieg stymulujący wzrost włókien kolagenu i elastyny. Zabieg endermologii Icoone to skuteczna metoda likwidacji cellulitu, poprawy elastyczności skóry i redukcji rozstępów. Łączy w sobie zastosowanie ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, mikroigłowania oraz manualnego drenażu limfatycznego (MLD).

Jak działa endermologia Icoone?

Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu specjalnego urządzenia, które emituje falę ultradźwiękową o wysokiej częstotliwości. Stymuluje to powstawanie nowego kolagenu, dzięki czemu zwiększa się jego poziom w Twojej skórze. Zwiększona produkcja kolagenu skutkuje gładszą, jędrniejszą i równomiernie napiętą skórą, która wygląda zdecydowanie młodziej.

Fala ultradźwiękowa aktywuje również układ limfatyczny, który pomaga usunąć toksyny z Twojego organizmu, w tym te, które powodują cellulit. Układ limfatyczny transportuje nadmiar płynów z tkanek z powrotem do krwiobiegu poprzez węzły chłonne. Płyn ten zawiera toksyny, które gromadzą się w wyniku złej diety lub braku ruchu. Usuwając te toksyny z organizmu, możesz zapobiec powstawaniu cellulitu na udach, biodrach i pośladkach.

Urządzenie do mikroigłowania tworzy w skórze mikroskopijne otwory, przez które produkty mogą być łatwiej wchłaniane do głębszych warstw tkanki, gdzie są najbardziej skuteczne w leczeniu cellulitu.

Jeśli interesuje Cię endermologia Bydgoszcz, jest miastem, w którym znajdziesz wielu specjalistów w tym zakresie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*