Lajfstajl

Jak palić mieszanki ziołowe?

Jak palić mieszanki ziołowe?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzisiaj mieszanki ziołowe można palić na bardzo wiele różnych sposobów. Efektem nowoczesności są te najbardziej wygodne, czyli vaporizery i bonga. Pierwsze jest urządzeniem podobnym do elektrycznego papierosa, z tą różnicą, że zamiast buteleczki z nikotyną, wkłada się do środka susz roślinny. Reszta działa praktycznie tak samo, czyli wkład jest podgrzewany, a my wdychamy czyste substancje czynne, bez dymu i nieprzyjemnego zapachu z nim związanego. Jeśli znowu chodzi o bongo, jest to wariacja na temat fajki wodnej, która również polega na filtrowaniu dymu poprzez wlaną do naczynia wodę. Bongo jest jednak wygodniejsze, może być naprawdę malutkie, a sam susz wkłada się do niego w nieco inny sposób. Również należy do sposobów palenia dużo zdrowszych, niż tradycyjne. W celu sprawdzenia oferty dotyczącej bong, warto zajrzeć na stronę https://vaporshop.pl/pl/13-bonga.

Klasyka w wydaniu współczesnym

Jeśli zwrócimy uwagę na to, jak dzisiaj pali się tradycyjnie, to szybko zauważymy, że i w tej kwestii zaszły spore zmiany. Tego typu spalanie suszu może odbywać się bowiem na dwa sposoby. Pierwszym jest skorzystanie ze szklanej lufki, która jest bardzo wygodnym i szybkim rozwiązaniem. drugim są natomiast bletki służące do robienia skrętów. W przypadku bibułek mamy możliwość spersonalizowania naszych doznać z palenia suszu, bowiem oferta je obejmująca posiada nie tylko bibułki aromatyzowane, ale również smakowe. Jak widać, nawet w przypadku klasyki nie musimy się nudzić, kiedy najdzie nas ochota na palenie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Paula 15.03.2020

    Bonga są super, ale jednak w tej chwili waporyzatory są najzdrowszą formą inhalacji suszu ziołowego. Coraz więcej docenia się również właściwości ziółek powszechnie znanych , ale stosowanych dotychczas np w kuchni. Można waporyzować lawendę, miętę, ziele damiany, kozłka lekarskiego, żeń szenia i wiele innych. Osobiście polecam wypróbowanie mieszanek ziołowych ze sklepu trust-hemp.com, Ciekawe połączenie daje synergistyczne efekty i dobry aromat