Rozrywka i hobby

Jak sprawić, by nasze interakcje seksualne były bardziej satysfakcjonujące w związku?

Jak sprawić, by nasze interakcje seksualne były bardziej satysfakcjonujące w związku?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Może być trudno wiedzieć, jak uczynić swoje interakcje seksualne bardziej satysfakcjonujące w związku. oto kilka wskazówek, aby seks był lepszy w związku:

Bądź otwarty na potrzeby i pragnienia swojego partnera

W związku łatwo jest złapać się na tym, czego chcesz i zapomnieć, że twój partner również ma potrzeby. I chociaż może być kuszące, aby umieścić swoje własne potrzeby seksualne na pierwszym miejscu, robienie tego tylko stworzy urazę na dłuższą metę. Zamiast tego zadaj sobie następujące pytania: Jak mogę sprawić, by mój partner czuł się kochany? Co mogę zrobić, aby pomóc im czuć się bezpiecznie w naszym związku? Jeśli zwrócisz uwagę i zadasz tego rodzaju pytania regularnie – bez podejmowania jakichkolwiek działań – to prawdopodobnie stwierdzisz, że odpowiedzi zaczną przychodzić do ciebie naturalnie.

Komunikuj się otwarcie na temat seksu

Komunikacja jest kluczowa, jeśli chodzi o seks, ponieważ pozwala nam lepiej zrozumieć siebie nawzajem i ostatecznie zbudować zaufanie w naszym związku. Pomaga nam również wcześnie zidentyfikować problemy lub kwestie, dzięki czemu możemy je naprawić, zanim staną się poważnymi problemami. Jeśli chodzi o komunikację na temat seksu, są dwie rzeczy, które działają najlepiej: bycie konkretnym o tym, czego chcesz i poproszenie o informacje zwrotne od partnera o tym, co lubi lub nie lubi. Zadawanie otwartych pytań, takich jak „Jak to było?” lub „Czy lubisz, kiedy to robię?” pozwala partnerowi powiedzieć, co lubi najbardziej, aby następnym razem, dowiedzieć się więcej o tym, co partner lubi, a czego nie lubi.

Spróbuj czegoś nowego

Jeśli czujesz, że twoje życie seksualne staje się trochę nieświeże, spróbuj czegoś nowego. Nie musi to być nic szalonego. Może twój partner zawsze chciał spróbować różnych pozycji lub zabawek erotycznych, które zakupić można chociażby na stronie https://toys69.pl/. A może chcesz doprawić rzeczy dodając do mieszanki trochę gry wstępnej lub sprośnych rozmów. Kluczem jest to, że oboje partnerzy muszą być na pokładzie, aby spróbować czegoś nowego i upewnić się, że jest to coś, z czym czują się komfortowo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*