Dom i ogród

Jak wydzielić strefy w salonie z jadalnią?

Jak wydzielić strefy w salonie z jadalnią?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Projektowanie komfortowych wnętrz wiąże się z uwzględnieniem różnych potrzeb domowników. Biorąc pod uwagę oferty sklepów meblowych można z powodzeniem zaaranżować przestrzeń w taki sposób, aby usatysfakcjonowała użytkowników pod względem wygody i atrakcyjnego designu. W nowoczesnych aranżacjach stawia się także na wysoką funkcjonalność. Dużą popularność w ostatnich latach zyskały praktyczne projekty salonu, gdzie uwzględniona jest także jadalnia.

Nowoczesny i komfortowy salon

Połączenie pokoju dziennego z jadalnią może być niezwykle wygodne dla użytkowników, o ile zagospodarowana przestrzeń będzie odpowiednio przemyślana. Strefę kuchenną można wydzielić w pomysłowy sposób, zachowując jednocześnie wrażenie przestronności. Można np. zastosować różnego rodzaju ścianki działowe, które stanowią również element dekoracyjny. Warto też po prostu wykorzystać meble, aby wyeksponować przestrzeń jadalnianą – w taki sposób można włączyć do aranżacji efektowne hokery. Na https://meblerajo.pl/hokery-tapicerowane,c243.html oferowane są w różnych modelach. 

Wkomponowanie do strefy salonu efektownego stolika kawowego oraz wygodnych foteli takich jak te, które można zamówić na https://meblerajo.pl/fotele-finka,c285.html także umożliwi zaakcentowanie konkretnej przestrzeni. Pomiędzy meblami w pokoju dziennym oraz w jadalni można się także pokusić o zastosowanie oryginalnego barku czy funkcjonalnych półek. Dla osób ceniących sobie profesjonalne rozwiązania znakomitym rozwiązaniem może być też wyraźne oddzielenie przestrzeni poprzez wykorzystanie różnych wzorów wykończenia podłogi. Możliwości jest sporo – wystarczy dobrać te najodpowiedniejsze, dostosowane do konkretnych oczekiwań.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*