Dom i ogród

Urządzanie salonu – jakie meble sprawią, że będzie wyglądał on niebanalnie?

Urządzanie salonu – jakie meble sprawią, że będzie wyglądał on niebanalnie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Urządzanie salonu to jedno z większych wyzwań, ponieważ w tym pomieszczeniu spędzamy większość wolnego czasu, relaksując się czy pracując. To również jedno z najbardziej reprezentacyjnych miejsc w całym mieszkaniu. Aby aranżacja mogła być niebanalna, warto postawić na nowoczesne meble. Oprócz ich wyjątkowego kształtu czy konstrukcji, warto pamiętać, że istotną rolę odgrywają tutaj połączenia materiałów, ich faktury czy koloru. Na co zatem postawić?

Industrialny charakter

Aby uzyskać nowoczesną, oryginalną aranżację salonu, warto wybrać meble w stylu industrialnym. Ich przedstawicielem jest niewątpliwie konsola, której funkcja zmienia się na przestrzeni czasu, aby nadążyć za estetyką. Nie jest jednak głównym meblem w pomieszczeniu, pełni rolę wspomagającą. Może zatem przejąć funkcję stolika, miejsca do ekspozycji kwiatów, rodzinnych pamiątek czy ramek z fotografiami. W mniejszych salonach może służyć jako biurko do pracy.

Kolejnym rozwiązaniem w niebanalnej aranżacji są loftowe regały, które pełnią rolę użytkową i dekoracyjną. Przede wszystkim pozwalają porządkować przestrzeń, ale niewątpliwie dodają jej uroku. Regały łączą w sobie elementy metalowe i drewniane, dzięki czemu świetnie wpisują się w industrialny styl. Jednocześnie mają bardzo naturalny charakter. Dostępne są ich różne formy, dzięki czemu można postawić na oryginalne, jak i minimalistyczne modele. Więcej inspiracji w urządzaniu salonu znajdziesz na stronie internetowej: https://hugle.pl/ oferującej meble industrialne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*