Rozrywka i hobby

Jak zacząć swoją przygodę ze skokami ze spadochronem?

Jak zacząć swoją przygodę ze skokami ze spadochronem?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli szukasz przypływu adrenaliny i chcesz przeżyć najlepszą przygodę, to skoki spadochronowe są rzeczą, której powinieneś spróbować przynajmniej raz w życiu. Skoki spadochronowe to aktywność, w której ludzie skaczą z dużej wysokości przy użyciu spadochronu i bezpiecznie opadają na Ziemię.

Skoki spadochronowe może wykonywać każdy, pod warunkiem, że posiada wszystkie niezbędne umiejętności i wiedzę o tym, jak to zrobić. Jeśli chcesz rozpocząć tę przygodę, to poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które mogą pomóc Ci zacząć.

Czym jest skydiving?

Skydiving to po prostu wyskoczenie z samolotu podczas lotu na dużej wysokości. Chodzi o to, aby spadać w powietrzu tak szybko jak to możliwe, aż osiągniesz prędkość końcową (około 120mph). Wtedy otworzy się spadochron i spowolni spadanie, aż do momentu, gdy bezpiecznie znajdziesz się na ziemi.

Jak zacząć?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić jest znalezienie instruktora, np. na stronie https://www.skydive-wroclaw.com/ i wzięcie udziału w kursie skydivingu. Nauczy Cię on wszystkiego, co musisz wiedzieć o procedurach bezpieczeństwa i sprzęcie, który będzie używany podczas Twojego pierwszego skoku. Po ukończeniu tego kursu, nadszedł czas na Twój pierwszy swobodny skok!

Instruktor nauczy Cię jak zapakować spadochron, przymocować go do ciała i swobodnie spadać z samolotu. Następnie pociągnie za linkę i rozłoży za Ciebie spadochron. Wylądujesz bezpiecznie na ziemi z uśmiechem na twarzy! Jeśli szukasz przygód, to nie ma lepszego sposobu niż skok z samolotu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*