Tech

Jak zaprojektować własne etui na telefon?

Jak zaprojektować własne etui na telefon?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dziś wiele osób nie wyobraża sobie posiadania telefonu bez etui. Chroni bowiem ono nasz sprzęt przed wszelkimi upadkami. Dodatkowo sprawia, że telefon wygląda po prostu ciekawiej. W damskiej torebce gdzie jest tak wiele różnego rodzaju rzeczy, telefon z etui jest tak naprawdę podstawą. Czasem jednak zdarza się tak, że pomimo obfitości wzorów w sklepie, żaden nam się niestety nie podoba.

Indywidualny projekt etui

Jeśli żadne etui nie spełnia naszych oczekiwań, nie powinniśmy się załamywać. Jest bowiem kilka rozwiązań tego problemu. Można między innymi stworzyć swój własny wzór. Ktoś jednak może zapytać, w jaki sposób można to w ogóle zrobić? Wiele firm zajmujących się sprzedażą etui, oferuje nam taką możliwość. Dają oni specjalne edytory użytkownikom dzięki czemu mogą oni przy pomocy gotowych wzorów, skomponować coś własnego. Jednak tutaj jest pewne ograniczenie, wzory w końcu się kończą. Nawet najmniejsze modyfikacje wciąż z tymi samymi wzorami, mogą nam się po prostu znudzić, a efekt końcowy może nas nie zadowolić.

Dlatego też często mamy możliwość stworzenia swojego własnego wzoru w programie i przekazanie go wykonawcom etui. Oni natomiast przenoszą nasz własny indywidualny projekt na bazę, jaką jest zazwyczaj etui gumowe. Podobnie dzieje się chociażby z koszulkami i nadrukami na nich. W tym i w tym przypadku, mamy możliwość stworzenia swojego własnego wzoru. Oczywiście są do tego specjalne programy, jednak można spróbować tworzyć używając nawet tych najbardziej podstawowych, które zazwyczaj mamy na komputerach.

Sprawdź przykładową ofertę na stronie: https://zaprojektujetui.pl/telefon/iphone-5-5s-se/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*