Zdrowe ciało

Jakie dolegliwości kwalifikują się do leczenia metodą Orthokine?

Jakie dolegliwości kwalifikują się do leczenia metodą Orthokine?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Metoda Orthokine to bardzo skuteczna metoda leczenia w przypadku stanów zapalnych czy urazów. Stosowana od kilkudziesięciu lat pomogła już setkom tysięcy pacjentom. Skuteczność zabiegu wprowadzania białek z własnej krwi do ciała została potwierdzona klinicznie. Przy jakich dolegliwościach metoda ta sprawdza się najlepiej?  

Przy jakich dolegliwościach pomaga metoda Orthokine? 

Terapia Orthokine pomaga w zahamowaniu albo spowolnieniu niszczenia tkanek i chrząstek w organizmie. Jest nieoceniona przy stanach zapalnych, które pojawiają się przy zmianach zwyrodnieniowych. Pomaga także przy problemach z nerkami, przy bolących plecach, kiedy dochodzi do ich uszkodzeń. Opisywana metoda leczenia bywa ukojeniem przy bólach korzeniowych pleców. Dobrze jest z niej skorzystać po urazach ścięgien lub mięśni. 

Co warto wiedzieć o takim sposobie leczenia? 

Metoda Orthokine polega na wstrzyknięciu pacjentowi jego własnych białek. Pobiera się je z wcześniej pobranej krwi. Więcej na temat całego procesu można przeczytać na stronie internetowej https://orthokine.pl/. Jest to w pełni bezpieczna terapia, co potwierdzają wieloletnie badania. Przykładowo w kwestii choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego udowodniono, że metoda Orthokine daje lepsze efekty niż chociażby popularny kwas hialuronowy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*