Lajfstajl

Jakiego typu bransoletkę można kupić dla siebie?

Jakiego typu bransoletkę można kupić dla siebie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wyjątkowym, podkreślającym styl i urodę elementem w każdej stylizacji jest bransoletka damska. W zależności od okazji i nastroju wybieramy różne modele i kolory tych znaczących dodatków. Bransoletki to często kupowany wariant biżuterii przeznaczony na prezent – jakiego typu bransoletkę można jednak kupić dla siebie? Przyjrzyjmy się konkretnym rodzajom i zdecydujmy, które najlepiej będą do nas pasować.

Minimalistyczne zawieszki na sznurku

Sznurkowe bransoletki w różnych kolorach dostępne są ze srebrnymi lub złotymi zawieszkami. Każda z nich występuje w wielu modelach, dlatego możemy wybrać zawieszkę, która będzie związana z naszą osobowością lub będzie miała znaczenie sentymentalne. Serce, czterolistna koniczyna na szczęście, znak nieskończoności? Możliwości są tysiące, dodatkowo na zawieszkach możemy wykonać grawer, np. z ważną datą. 

Kamienie i cyrkonie

Bransoletki z kamieniami i cyrkoniami wyróżniają się bogactwem kolorów. Będą doskonałym delikatnym dodatkiem, kontrastującym z barwami naszego stroju. Kamienie mają swoje konkretne właściwości – np. wpływają pozytywnie na nastrój czy odprężają.

Klasyczne złoto zawsze w modzie

Złote bransoletki to absolutny klasyk w damskich stylizacjach. Pasują do wszystkiego, dodają szyku i elegancji. Możemy wybrać minimalistyczną wersję lub zdecydować się na dodatkowe ozdoby, szeroki splot czy podwójny łańcuszek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*