Rozrywka i hobby

Najbardziej przydatne akcesoria myśliwskie

Najbardziej przydatne akcesoria myśliwskie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nigdy nie wiadomo, co może przydać się w lesie, szczególnie podczas polowania, więc warto zaopatrzyć się we wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty, żeby później nie musieć żałować. Warto również zadbać o to, by nasz ładunek nie był zbyt ciężki i nie ograniczał możliwości poruszania się, co jest nie tylko uciążliwe, ale w niektórych sytuacjach również niebezpieczne. Dlatego musimy stawiać na rozwiązania wielofunkcyjne, sprzęty potrafiące wykonać wiele zadań i nie zajmujące za dużo miejsca. Gdzie takowe znaleźć?

Pomysłowość i wytrzymałość

Jeśli chodzi o narzędzia wielofunkcyjne Leatherman będzie firmą idealnie spełniającą te wymagania. Od lat produkuje bowiem scyzoryki o co najmniej dwudziestu paru opcjach użycia, tak samo jak kleszcze, które w rączce mają ukryte dodatkowe narzędzia. Myśliwy powinien poważnie rozważyć zaopatrzenie się w coś takiego, gdyż nigdy nie wiadomo, czy pojawi się konieczność naprawienia czegoś w warunkach polowych, np. gdyby broń się zacięła i trzeba by było ją częściowo rozebrać lub przeczyścić.

Będąc przy broni, warto również wspomnieć o ładownicy do kapiszonów. Wyjątkowo drobne urządzenie, a więc nie będzie zajmowało wiele miejsca, a wielce przydatne dla każdego, kto korzysta z broni na kapiszony. Ułatwi bowiem ich ładowanie, gdyż pasuje do każdego pistoletu, rewolweru i karabinu na kapiszony. Utrzymuje spłonki w pożądanej, pionowej pozycji, przez co jedyną rolą myśliwego jest ich ekspresowe umieszczenie w broni. Przydatne szczególnie wtedy, gdy nie mamy czasu na powolne ładowanie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*