Bez kategorii

Taśmy klejące – dlaczego tak ważne są przy pakowaniu?

Taśmy klejące – dlaczego tak ważne są przy pakowaniu?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Taśmy klejące odgrywają bardzo ważną rolę w opakowaniach. Zapewniają one różne opcje ochrony Twojego produktu, a także zwiększają jego trwałość. Aby dowiedzieć się więcej o zaletach taśm klejących, przeczytaj nasz wpis na blogu o tym, dlaczego są one tak ważne!

Niezbędny produkt przy pakowaniu

Taśmy klejące są bardzo ważne dla opakowań, ponieważ zapewniają wytrzymałość opakowania, sprawiają, że jest ono szczelne, wodoodporne i często stanowią dowód manipulacji. Różne rodzaje taśm samoprzylepnych mogą być wykorzystywane do tworzenia unikalnych opcji opakowań, dzięki czemu produkt staje się bardziej atrakcyjny zarówno dla konsumentów, jak i sprzedawców. Pomagają one odróżnić Twój produkt od innych na półce i sprawić, że będzie się on wyróżniał. Warto zapoznać się z ofertą producenta na tej witrynie http://folmat.pl/oferta/tasmy-klejace/.

Taśmy klejące możesz wykorzystać do tworzenia różnych rodzajów opakowań, takich jak:

-Opakowanie termokurczliwe – folia z tworzywa sztucznego, która kurczy się po podgrzaniu, tworząc szczelne zamknięcie wokół produktu i zapobiegając dostawaniu się powietrza do środka lub na zewnątrz. W ten sposób powstaje szczelne opakowanie, które chroni znajdujący się wewnątrz produkt przed wilgocią i zanieczyszczeniami.

-Folia stretch – cienka folia plastikowa, która łatwo rozciąga się po pociągnięciu, dzięki czemu idealnie nadaje się do owijania dużych przedmiotów, takich jak palety i skrzynie. Zapewnia również dowód manipulacji, pozostawiając wyraźne ślady, gdyby ktoś próbował ją usunąć bez upoważnienia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*