Rozrywka i hobby

Jak można aktywnie spędzić czas z rodziną w czasie ferii świątecznych?

Jak można aktywnie spędzić czas z rodziną w czasie ferii świątecznych?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ferie świąteczne to czas, który można spędzić aktywnie, korzystając z uroków zimowej pogody. Zwłaszcza że w naszych warunkach śniegu jest coraz mniej i naprawdę trzeba się postarać, by go zobaczyć. Jedną z propozycji spędzania wolnego czasu w tym okresie są oczywiście łyżwy. W wielu większych miastach i miasteczkach otwierają się lodowiska miejskie, gdzie można sprawdzić się na lodzie. To alternatywa dla rolek czy wrotek, które wymagają opanowania choćby podstawowych umiejętności.

Rozrywka jest bardzo łatwo dostępna i stosunkowo tania, ale szybko się nudzi, ponieważ lodowiska mają zwykle niewielką powierzchnię, po której poruszamy się w tym samym kierunku. Nie znając żadnych dodatkowych trików poruszamy się zatem wyłącznie w kółko. Na szczęście to nie jedyna atrakcja w sezonie zimowym.

Zimowe szaleństwo

Sportów zimowych jest znacznie więcej i wcale nie trzeba się ograniczać do ich uprawiania w Polsce. Jeśli wybierasz się na narty Folgarida Marilleva jest świetnym do tego miejscem. Włochy to idealny teren do szusowania po stokach i czerpania radości z białego szaleństwa. Kiedy znudzą się narty, zawsze można zamienić je na snowboard.

Możliwości jest naprawdę dużo. Tym bardziej że alpejska infrastruktura jest doskonale przygotowana dla narciarzy, którzy pragną korzystać ze śniegu. Dla tych, którzy nie potrafią jeździć zawsze pozostaje zabawa śnieżkami, lepienie bałwanów czy spacery, które mogą być równie ciekawe, a na pewno zdrowe i przyjemne, szczególnie w tak pięknej scenerii.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*