Dom i ogród

Jaki stół wybrać do kuchni?

Jaki stół wybrać do kuchni?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Urządzanie domu to proces długotrwały. Czasami trwa całe życie. Najpierw układamy sobie plany każdego pomieszczenia w głowie a później szukamy odpowiednich mebli, tak by nasze mieszkanie było idealne. Przychodzi moment gdy trzeba pomyśleć o urządzeniu kuchni. Wiemy już jakie chcemy mieć meble. Stolarz już nad nimi pracuje. Sprzęt agd wybrany i czekamy tylko na dostawę. Teraz trzeba wybrać serce kuchni czyli stół.

Jaki stół wybrać do kuchni?

Producenci mebli prześcigają się w propozycjach odnośnie wyglądu stołu. Można wybierać pomiędzy stołem kwadratowym, okrągłym lub prostokątnym. Jest cały wachlarz materiałów, z których można stół wykonać. W chwili obecnej modne jest połączenie drewna i stali. Poza tym, stół może być drewniany, szklany, wykonany z tworzywa sztucznego. Kolorystyka również nie jest problemem. Jeżeli zawsze marzyliście np. o czerwonym stole to śmiało możecie taki sobie u stolarza zamówić.

Stół jest sercem kuchni. To nie podlega dyskusji. To przy nim będziecie codziennie spożywać wspólne posiłki. Często będzie tak, że to właśnie przy tym stole Wasze dzieci będą odrabiały lekcje podczas gdy Wy będziecie szykować posiłek. W końcu to przy tym stole również zdarzy się Wam przyjmować gości. Dlatego też warto pomyśleć o tym, by stół był rozkładany. Dzięki temu w razie konieczności uzyskacie dodatkowe miejsce do pracy czy dla dodatkowego gościa.

Wybierając stół do kuchni zastanówcie się jakiego modelu i koloru potrzebujecie. Pamiętajcie, że jest to wybór na najbliższe lata.

Sprawdź jakie stoły sklep meblowy Selsey posiada w swojej ofercie: https://selsey.pl/k/238/stoly-rozkladane.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*