Lajfstajl

Jakie sznurówki wybrać do butów dziecięcych?

Jakie sznurówki wybrać do butów dziecięcych?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie od dziś wiadomo, że wiązanie butów bywa dla dzieci prawdziwym utrapieniem, zwłaszcza w momentach największej aktywności. Wciąż rozwiązujące się sznurówki to prawdziwa zmora, kiedy kilkulatek chce pobiegać z kolegami lub pojeździć na rowerze. Czym zatem kierować się podczas zakupu obuwia bądź sznurowadeł, aby uniknąć takich momentów?

Oryginalne rozwiązania i możliwość personalizacji obuwia

Jednym ze sposobów byłoby oczywiście unikanie zakupu sznurowanego obuwia, jednak w pewnym wieku zakup butów zapinanych na rzepy staje się nie tylko utrudniony, ale i niekiedy niemożliwy. Dlatego też idealnym sposobem na połączenie obu tych rozwiązań wydają się być specjalnie zaprojektowane sznurowadła silikonowe, które można zamówić na https://lifewithoutlaces.pl/. Te oryginalne akcesoria sprawiają, że dziecko nie tylko nie musi już poświęcać czasu na wiązanie butów, ale i jego głowy nie zaprząta to, czy cienkie, materiałowe sznurowadła nie zaplączą się np. w rowerowy łańcuch.

Zapinane na delikatny zatrzask są niezwykle wytrzymałe i, co dość istotne w przypadku całorocznych aktywności, także wodoodporne. Jeśli jednak dziecko wybierze tradycyjne sznurowadła, warto zainwestować w takie, które podkreślą jego charakter i nadadzą obuwiu ciekawego wyglądu. Takim rozwiązaniem może być np. zakupienie wielobarwnych sznurówek, które można ze sobą dowolnie łączyć i przeplatać. Szczególnie atrakcyjnie wygląda to w przypadku wysokich butów, np. glanów, ale również sprawdzi się w obuwiu codziennym i sportowym. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*