Zdrowe ciało

Na czym polega wybielanie zębów?

Na czym polega wybielanie zębów?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zdrowe i ładne zęby dodają pewności siebie, są także korzystnym aspektem wizerunkowym. Dlatego wiele osób stara się, aby uśmiech był śnieżnobiały, a zęby nie przysparzały niepotrzebnych kłopotów. W razie ewentualnych problemów gabinety stomatologiczne proponują nowoczesne zabiegi, które dostosowywane są do potrzeb i oczekiwań każdego z pacjentów.

Zadbane i białe zęby niezależnie od wieku

Na co dzień dentyści wykorzystują stomatologię zachowawczą, która głównie obejmuje leczenie zębów dotkniętych próchnicą czy chorobami dziąseł. Coraz częściej jednak stosowanymi zabiegami stomatologicznymi w Świnoujściu są działania z zakresu stomatologii estetycznej. Jeżeli zęby nie wymagają już leczenia, pacjenci mogą zdecydować się na rozmaite zabiegi, które będą korygowały ewentualnie przebarwienia, nierówności oraz inne niekorzystne wizualnie aspekty w stanie uzębienia.

Z wiekiem zęby tracą swoją naturalną biel, dlatego bardzo popularne jest wybielanie zębów u dentysty. Oferuje to m.in. gabinet stomatologiczny Morze Uśmiechu. Metody domowe, na przykład pasty do zębów zwykle nie przynoszą oczekiwanego rezultatu, natomiast profesjonalne wybielanie przez lekarza dentystę umożliwia osiągnięcie bardziej długotrwałego efektu.

Trzeba też dodać, że wszystkie stosowane przez stomatologów metody to zabiegi sprawdzone i bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Gabinetowe wybielanie zębów odbywa się zwykle z użyciem światła laserowego bądź światła led. W zależności od rodzaju zastosowanego zabiegu, uzyskany efekt utrzymuje się od ok. 1 roku do kilku lat.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*