Rozrywka i hobby

Jakimi sposobami można pobudzić pracę naszych mięśni?

Jakimi sposobami można pobudzić pracę naszych mięśni?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mięśnie pełnią bardzo ważną rolę w ciele człowieka. Nie tylko zapewniają nam siłę do wykonywania codziennych czynności, ale również wspierają układ kostny i dzięki temu przeciwdziałają kontuzjom. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio dbać o mięśnie i motywować je do regularnej pracy, aby pozostawały silne i wspierały nas przez wszystkie lata. Istnieje kilka metod na wzmocnienie mięśni, z których tradycyjny trening na siłowni lub inne formy aktywności fizycznej są najbardziej popularnymi sposobami. Jednak możemy sięgnąć również po wsparcie technologii.

Trening EMS — co to takiego?

Pod nazwą EMS kryje się innowacyjna technologia, która zwiększa intensywność ćwiczeń. Tego typu trening przeprowadza się w nowoczesnym kombinezonie wyposażonym w polimerowe elektrody. Wbrew pozorom jest on bardzo wygodny i nie ogranicza ruchów. Po co ten kombinezon? Dzięki niemu następuje elektrostymulacja mięśni, których większość z nich aktywizowana jest podczas treningu. Sprawia to, że na pozór prosty trening jest równie wymagający, co dźwiganie ogromnych ciężarów na siłowni.

EMS ma również dodatkowe plusy. Najważniejszym z nich jest duże bezpieczeństwo, ponieważ większość ćwiczeń opiera się na ciężarze własnego ciała. Ponadto impulsy elektryczne można dopasować do indywidualnych preferencji klienta, dzięki czemu będą celowały w konkretny efekt. Finalnie elektrostymulacja zachęca do pracy nawet najgłębiej ukryte włókna mięśniowe. W efekcie poprawia naszą sylwetkę oraz wzmacnia kręgosłup.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*