Lajfstajl

Kolekcjonerskie nasiona marihuany – czym się charakteryzują?

Kolekcjonerskie nasiona marihuany – czym się charakteryzują?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nasiona marihuany, znane również jako nasiona konopi, są nasionami rośliny konopi. Zawierają one zarówno męskie, jak i żeńskie organy, dzięki czemu mogą wyrosnąć w nową roślinę, gdy zostaną zasadzone w glebie i wystawione na działanie światła.

Kolekcjonowanie nasion

Kolekcjonowanie nasion marihuany to hobby, które może być uprawiane przez każdego, niezależnie od poziomu doświadczenia. Kolekcjonerzy nasion marihuany specjalizują się w zbieraniu nasion z unikalnych szczepów i hybryd, aby można je było później odtworzyć. Kolekcjonerskie nasiona możesz kupić na Taniesianie. Podczas gdy niektórzy kolekcjonerzy skupiają się na zbieraniu rzadkich szczepów, inni skupiają się na klonowaniu swoich ulubionych odmian raz za razem. Niektórzy kolekcjonerzy skupiają się nawet na zbieraniu nasion z różnych regionów geograficznych lub warunków uprawy.

Większość kolekcjonerskich nasion marihuany to odmiany feminizowane i autoflowering. Feminizowane oznacza, że wszystkie rośliny będą żeńskie, co ułatwia uprawę tym, którzy nie mają doświadczenia w uprawie roślin marihuany z nasion. Autoflowering oznacza, że te odmiany nie wymagają zmiany cyklu świetlnego, aby przełączyć się między wzrostem wegetatywnym a cyklem kwitnienia/pączkowania.

Czy hodowanie marihuany w Polsce jest legalne?

W Polsce uprawianie lub hodowanie marihuany jest nielegalne. Nawet jeśli robisz to na własny użytek, w przypadku złapania możesz spotkać się z poważnymi karami przewidzianymi przez polskie prawo. Kara za uprawę marihuany to grzywna lub do pięciu lat więzienia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*