Lajfstajl

Modele sukienek na przyjęcie – jak wybrać ten najlepszy?

Modele sukienek na przyjęcie – jak wybrać ten najlepszy?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przyjęcia różnią się stopniem formalności. Te najbardziej eleganckie wymagają długich sukni wieczorowych, nie brakuje jednak mniej oficjalnych spotkań o nie tak surowym dress codzie. Generalnie model kreacji należy wybierać z uwzględnieniem powagi wydarzenia oraz wymagań swojej sylwetki.

Sukienka dopasowana do okoliczności

Współczesna moda skłania się ku oryginalności. Panie wiedzą, że powinny się wyróżniać i unikać nudnych stylizacji. Zasada ta obowiązuje także, gdy wybiera się unikalne sukienki wieczorowe. Z tym, że stawianie oryginalności na pierwszym miejscu nie zawsze się sprawdza. Przykładowo kreacja może być w nieco odważniejszym kolorze czy być uzupełniona ozdobnikami. Jednak na oficjalnym przyjęciu nadmierny dekolt czy zbyt krótka sukienka to spory nietakt.

Bez względu na figurę można obecnie znaleźć unikalne sukienki, które jednocześnie będą eleganckie i dopasowane do okoliczności. Projektanci dbają, by ich klientki wyglądały świetnie przy różnych okazjach. Czasami wystarczy jeden wyrazisty dodatek, aby prosta i z pozoru nudna kreacja była nie do poznania.

Model w sam raz do figury

Kierowanie się potrzebami własnej sylwetki jest tak samo ważne, co dobranie kreacji do powagi wydarzenia. Każda kobieta ma nieco inne ciało, a co za tym idzie w jednych ubraniach wygląda dobrze, a w innych bardzo niekorzystnie. Tych ostatnich należy unikać, skupiając się na krojach i fasonach, które podkreślą atuty figury, zarazem odwracając uwagę od jej niedociągnięć. W tak dobranej sukience kobieta poczuje się pewniej, a szeroki uśmiech doda jej atrakcyjności.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*