Lajfstajl

Na czym polega laminacja rzęs?

Na czym polega laminacja rzęs?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piękne, długie i podkręcone rzęsy to marzenie wielu kobiet. Podczas nakładania makijażu dużą rolę odgrywa właśnie stylizacja oprawy oczu. Odpowiednio dobrane cienie do powiek, wyregulowane brwi czy właśnie podkreślone rzęsy mogą zmienić cały wygląd twarzy. Niestety pielęgnacja rzęs nie jest prosta. Często też samemu je niszczymy używając tanich tuszy do rzęs, czy szczoteczek, które zamiast je rozczesywać, wyrywają i łamią włoski.

Długie i podkręcone rzęsy już po jednym zabiegu

Na wszelkie problemy z rzęsami odpowiedzią jest laminacja rzęs oferowana między innymi przez https://noblelashes.pl/. Na czym polega taki zabiegi i jakich efektów można się spodziewać? Lifting i laminacja rzęs to zabiegi pozwalające na wydobycie naturalnego piękna włosków. Natomiast warto wiedzieć, że są to zabiegi polecane osobom, które mają proste, cienkie i trudne do ułożenia rzęsy. Podczas liftingu na rzęsy ułożone na silikonowym wałeczku nakładany jest specjalny preparat, który nada im ładniejszy kształt i pozwoli podkreślić ich naturalną długość.

Szczegółowe informacje o zabiegach można znaleźć tutaj: https://noblelashes.pl/lifting-laminacja-rzes. Z kolei w procesie laminacji nakładana jest odżywka, w której skład wchodzą między innymi proteiny, które są budulcem włosów. Dzięki temu kondycja rzęs będzie lepsza, a one same staną się grubsze, nieco dłuższe, ponieważ podczas zabiegu podkreślone zostają też najjaśniejsze końcówki włosów, które wcześniej nie były tak dobrze widoczne. Warto wiedzieć, że efekt po zabiegu jest długotrwały.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*