Zdrowe ciało

Odżywki do włosów i cery w tabletkach

Odżywki do włosów i cery w tabletkach
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy marzy o zdrowej cerze oraz pięknych, lśniących i puszystych włosach. Niestety nie wszystkim przychodzi to z łatwością, z pomocą pomagają nam odżywki, które potrafią działać cuda.

Koenzym Q10

Jedną z opcji jest właśnie koenzym Q 10, bierze on udział w procesie wytwarzania energii w komórkach, poprawia ich dotlenienie, chroni przed niszczącym wpływem wolnych rodników. Jest on konieczny zwłaszcza do prawidłowej pracy organów, które potrzebują dużo energii do funkcjonowania. Odżywki posiadające tę funkcję, pomagają w leczeniu wielu poważnych chorób, takich jak:

 • niewydolność krążenia,
 • niedokrwistości serca,
 • nadciśnienia tętniczego,
 • miażdżycy,
 • cukrzycy,
 • choroby Parkinsona,
 • choroby Alzhaimera.

  Za tabletki posiadające ten koenzym z zaufanych źródeł zapłacimy około 100 złotych. Cena jest więc bardzo korzystna, w porównaniu z jakością jaką zapewniają nam takie odżywki.

  Inne odżywki

  Na rynku występuje wiele innych odżywek, które sprostają nasze oczekiwania. Warto zwrócić uwagę na to czy posiadają kolagen czy keratynę, są one źródłami wzmocnienia, a także odnowy włosów i paznokci. Dzięki przyswajalności tych składników w zaskakująco szybkim tempie nasze włosy i paznokcie ulegają znacznej poprawy. Kolejnymi rzeczami na które powinniśmy zwracać uwagę, jest witamina D3, kompleks Omega-3 czy cynk, najlepiej przyjmować takie tabletki około 3 miesięcy, aby rezultaty były jak najlepsze. To my musimy sami zdecydować, które odżywki wybrać, ponieważ zależy to od indywidualnego zapotrzebowania na poprawę struktury włosa czy paznokci. Dużym plusem są tabletki, które możemy bezproblemowo przyjmować bez większych zmartwień o dodatkową aplikację.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*