Zdrowe ciało

Profesjonalne sklepy z akcesoriami do makijażu i włosów

Profesjonalne sklepy z akcesoriami do makijażu i włosów
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W świecie stylistów fryzur i wizażu niezwykle ważny jest sprzęt, na którym się pracuje. Czasem jednak ciężko znaleźć odpowiednie akcesoria, czyli takie które będą zadowalały jakością asortymentu jak i ceną. Poznajmy 5 profesjonalnych sklepów z akcesoriami do makijażu i włosów:

  1. Hairstore jest to sklep internetowy jak i stacjonarny. Sprzedają głównie oryginalne produkty od producentów. W ich sklepie są wszelkie akcesoria fryzjerskie, np. farby do włosów i kosmetyczne, sprzęty, meble do salonów, ale także kosmetyki i perfumy. Czyli wszystko w jednym miejscu. Sklep prowadzi swój fanpage na facebooku i instagramie.
  2. Estyl to sklep stacjonarny oraz internetowy (działający od 2004 roku). Na swojej stronie informuje, że jest największym tego typu sklepem internetowym z najobszerniejszą i najkorzystniejszą ofertą. Posiada profesjonalne akcesoria, sprzęt jaki kosmetyki. Wszystko od dystrybutorów polskich i zagranicznych najwyżej jakości.
  3. Splendore to firma, która od lat zaopatruje salony fryzjerskie i kosmetyczne. Oferuje modne, nowoczesne meble w wybranych kolorach, a ich klientami są ludzie z całej Europy. Współpracują także z wieloma znanymi i prestiżowymi firmami kosmetycznymi i fryzjerskimi.
  4. Estetiq to sklep z troszkę uboższym asortymentem, dlatego sprawdzi się bardziej w skromniejszych salonach lub do indywidualnych potrzeb. Sklep posiada profesjonalne akcesoria jednak na dość mniejszą skalę niż powyższe.
  5. Gobli to hurtownia fryzjersko kosmetyczna, która od lat zajmuje się sprzedażą kosmetyków oraz akcesoriów. Oferuje ona doskonałą jakość i najniższe ceny oraz szeroki wybór produktów. Znajdziesz tam m.in. pędzle do makijażu, palety z cieniami, itd.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*