Rozrywka i hobby

Rolki freestyle – na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie?

Rolki freestyle – na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rolki freestyle wykonane są z aluminium i pozwalają jeźdźcowi na wykonywanie wielu różnych trików freestyle’owych. Są najczęstszym typem rolek i mogą być używane zarówno przez nowych, jak i doświadczonych rolkarzy.

Freestylerzy używają tych rolek do wykonywania różnych manewrów, które obejmują szlifowanie, ślizganie, obracanie i skoki. 

Głównymi cechami Rolek freestylowych są:

Koła

Koła na tych rolkach są zaprojektowane tak, aby wytrzymać tego rodzaju nadużycia i nie odpadną łatwo lub złamią się tak łatwo jak inne rodzaje kół.

Materiał

Materiał kółek jest ważny dla rolkarzy, ponieważ wpłynie na to, jak szybko lub wolno mogą jechać. Materiał większości rolek Freestyle jest wykonany z uretanu, co czyni je idealnymi do szlifowania i ślizgania się. Ten typ wrotek może być również używany do innych rodzajów jazdy na rolkach, ponieważ są one bardzo trwałe i nie złamią się łatwo.

Cena

Chociaż rolki freestyle mają wiele zalet w stosunku do swoich odpowiedników, istnieją również pewne wady, które należy rozważyć przed ich zakupem. Jedną z głównych wad jest to, że mają one tendencję do bycia droższymi niż inne rodzaje rolek, które są dostępne dzisiaj. To dlatego, że zostały one zaprojektowane specjalnie do wykonywania sztuczek na ulicy lub na arenie.

Czas nauki

Inną zależnością jest to, że tymi rolkami należy dłużej jeździć, aby dowiedzieć się, jak korzystać prawidłowo w porównaniu do innych rolek, ponieważ wymagają więcej umiejętności i praktyki niż inne zrobić. Oznacza to, że musisz spędzić czas ćwicząc z nimi, zanim staniesz się wystarczająco dobry w używaniu ich do wykonywania akrobacji na rampach lub szynach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*