Lajfstajl

Sportowa stylizacja – jak dobierać elementy stroju?

Sportowa stylizacja – jak dobierać elementy stroju?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sportowe stylizacje już dawno nie są przypisane wyłącznie osobom aktywnie uprawiającym różne dyscypliny sportowe lub po prostu aktywnych fizycznie. Ze względu na swoją wygodę i uniwersalność szybko zostały przejęte przez zwykłe kobiety, ceniące sobie przede wszystkim komfort na co dzień. Okazuje się, że taka stylizacja wcale nie musi też oznaczać braku stylu czy elegancji.

Jeśli tylko chcemy to sportowe buty można zamienić na klasyczne, czarne szpilki i zyskać w ten sposób zupełnie nową odsłonę siebie, idealną na spotkanie towarzyskie albo po prostu gustowną. Standardowa sportowa stylizacja składa się jednak z innych elementów. Jakich? Sprawdźmy, jak wyglądać dobrze i wygodnie w takim outficie.

Nie tylko na siłowni

Tak jak w każdej stylizacji, również tutaj, trzeba pamiętać o tym, że poszczególne części garderoby mają tworzyć spójną całość. Trzeba zatem wziąć pod uwagę krój, kolory oraz wzory. Klasycznym rozwiązaniem są oczywiście czarne spodnie dresowe z modnymi, pionowymi paskami wzdłuż nogawki. Dopełnieniem takiego looku będzie prosty, biały t-shirt, który nawiązuje do elementu dekoracyjnego spodni.

W takim zestawieniu buty można wybrać w kilku odsłonach: bardzo zachowawczym, czyli białym albo czarnym. Na https://sklep-luz.pl/pol_m_Damskie_Obuwie_Sportowe-186.html można je znaleć w ciekawych mdoelach. Odważniejszym krokiem będzie z kolei wybór koloru lub wzorzystego obuwia. Jako dodatek można postawić na bardzo popularny worko-plecak, który wspaniale uzupełni sportowy wygląd tego zestawienia. Jeśli buty będą klasyczne, to worek jak najbardziej może być bardzo kolorowy i oryginalny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*