Zdrowe ciało

Suplementy diety, o których warto pamiętać

Suplementy diety, o których warto pamiętać
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Suplementy, na które coraz częściej decydujemy się w ramach uzupełnienia niedoborów mikroelementów we własnej diecie, powinny być dobierane z rozwagą i podstawowym zrozumieniem ogółu tematu. Samo pojęcie suplementu oznacza coś, co uzupełnia lub dodaje od siebie do jednego z układów czy procesów w naszym ciele. Ich głównym zadaniem jest wspieranie i polepszanie naszego zdrowia bez typowych dla leków skutków ubocznych. Jednymi z najważniejszych witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka są witaminy z grupy B, których odpowiednią ilość zapewnimy sobie ze Swansonem B Complex. W dodatkowym wspieraniu organizmu sprawdzą się suplementy Hanoju dostępne tutaj https://swansonshop.pl/pl/c/Hanoju/117.

Wegetariańskie kapsułki Swanson B Complex

Słynący z wysokiej jakości suplementów producent, w swojej ofercie posiada kompleksowy suplement Swanson B Complex. Głównym zadaniem produktu jest pokrycie zapotrzebowania na tiaminę, ryboflawinę, niacynę, witaminę B6, kwas foliowy, witaminę B12, biotynę oraz kwas pantotenowy. Oprócz tego pracę mózgu i ogólne samopoczucie poprawią: cholina, inozytol i PABA. Suplement ten jest idealnym wyborem dla osób, które nie mogą dostarczać tych wartościowych mikroelementów z pożywienia – np. dla wegetarian i wegan. Pomocny będzie również u sportowców, którzy mają większe zapotrzebowanie na te substancje.

Alternatywa dla zwykłego kompleksu – Suplementy Hanoju

Ciekawą alternatywą dla klasycznych suplementów jest mieszanka mikro i makroelementów znana pod nazwą Hanoju. Pochodzące z alg Afa Klamath składniki takie jak witamina A, Witamina B12, chrom, żelazo i chlorofil, są charakterystyczne dla związków pochodzenia zwierzęcego. Są kompleksowym źródłem minerałów uczestniczących w procesach syntezy czerwonych krwinek, naprawie DNA oraz w utrzymywaniu prawidłowego stanu skóry czy włosów. Będą świetnym rozwiązaniem dla osób na restrykcyjnej diecie, które nie mogą spożywać produktów odzwierzęcych jak warzywa kapustne, marchew, jaja czy mięso.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*