Suplementy diety, o których warto pamiętać

Suplementy, na które coraz częściej decydujemy się w ramach uzupełnienia niedoborów mikroelementów we własnej diecie, powinny być dobierane z rozwagą i podstawowym zrozumieniem ogółu tematu. Samo pojęcie suplementu oznacza coś, co uzupełnia lub dodaje od siebie do jednego z układów czy procesów w naszym ciele. Ich głównym zadaniem jest wspieranie i polepszanie naszego zdrowia bez typowych dla leków skutków ubocznych. Jednymi z najważniejszych witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka są witaminy z grupy B, których odpowiednią ilość zapewnimy sobie ze Swansonem B Complex. W dodatkowym wspieraniu organizmu sprawdzą się suplementy Hanoju dostępne tutaj https://swansonshop.pl/pl/c/Hanoju/117.

Wegetariańskie kapsułki Swanson B Complex

Słynący z wysokiej jakości suplementów producent, w swojej ofercie posiada kompleksowy suplement Swanson B Complex. Głównym zadaniem produktu jest pokrycie zapotrzebowania na tiaminę, ryboflawinę, niacynę, witaminę B6, kwas foliowy, witaminę B12, biotynę oraz kwas pantotenowy. Oprócz tego pracę mózgu i ogólne samopoczucie poprawią: cholina, inozytol i PABA. Suplement ten jest idealnym wyborem dla osób, które nie mogą dostarczać tych wartościowych mikroelementów z pożywienia – np. dla wegetarian i wegan. Pomocny będzie również u sportowców, którzy mają większe zapotrzebowanie na te substancje.

Alternatywa dla zwykłego kompleksu – Suplementy Hanoju

Ciekawą alternatywą dla klasycznych suplementów jest mieszanka mikro i makroelementów znana pod nazwą Hanoju. Pochodzące z alg Afa Klamath składniki takie jak witamina A, Witamina B12, chrom, żelazo i chlorofil, są charakterystyczne dla związków pochodzenia zwierzęcego. Są kompleksowym źródłem minerałów uczestniczących w procesach syntezy czerwonych krwinek, naprawie DNA oraz w utrzymywaniu prawidłowego stanu skóry czy włosów. Będą świetnym rozwiązaniem dla osób na restrykcyjnej diecie, które nie mogą spożywać produktów odzwierzęcych jak warzywa kapustne, marchew, jaja czy mięso.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście − 15 =