Lajfstajl

Wakacje poza domem – jakie zabawki powinno wziąć dziecko ze sobą?

Wakacje poza domem – jakie zabawki powinno wziąć dziecko ze sobą?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wyjazd na wakacje to wspaniały czas dla całej rodziny. Zanim jednak nadejdzie pora korzystania z uroków wypoczynku, zwłaszcza w przypadku rodzin z dziećmi, trzeba ten czas odpowiednio zaplanować. Każdy, kto wyjeżdżał na urlop z małym dzieckiem, doskonale wie o czym mowa. Oprócz oczywistych elementów wyposażenia takich jak fotelik  samochodowy Hauck Zero Plus oraz artykułów do codziennej pielęgnacji niemowlaka, warto zabrać ze sobą kilka zabawek, które umilą mu czas w podróży, a później wypoczynek. Każdy maluszek ma swoje ulubione zabawki, bez których nie potrafi zasnąć, dlatego jest to podstawowe wyposażenie. Co jeszcze ze sobą zabrać?

Bierzemy misia w teczkę, jedziemy na wycieczkę

Aby dojazd do celu przebiegł bezproblemowo, warto zaopatrzyć się w takie akcesoria, które zwrócą uwagę dziecka, zachęcą go do zabawy lub przynajmniej nie pozwolą na grymaszenie i płacz. W przypadku najmłodszych będą to różnego rodzaju kolorowe zawieszki, które można przyczepić do siedzenia lub przy oknie, a dzięki którym rodzice będą mogli, choć na chwilę, skupić uwagę maluszka.

Dobrze gdy zawieszki są wykonane z różnych materiałów, które pobudzają zmysły dziecka i jednocześnie wydają z siebie dźwięki podczas ściskania. Jednocześnie należy zatroszczyć się o bezpieczną podróż maluszka. Pomocny w tym asortyment znajdziesz m.in. na stronie https://www.fotelikiabc.pl/mata-ochronna-pod-fotelik-diono-grip-it-black-677726401239.html.  Po dotarciu na miejsce dużo lepszym rozwiązaniem będą przybory do piasku: łopatka, wiaderko i foremki. Nawet jeśli wakacje nie odbywają się nad morzem, to zawsze znajdzie się jakaś piaskownica.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*