Lajfstajl

Odśwież wygląd swojego telefonu

Odśwież wygląd swojego telefonu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Główną funkcją etui na telefon jest ochrona smartfonu. Nie musi być to jednak jedyna funkcja, jaką spełnia etui. Na rynku akcesoriów do telefonów możemy wyróżnić etui uniwersalne występujące w trzech typach: silikonowe, wykonane z twardego plastiku oraz etui typu portfel.

 

Ciekawe rozwiązania w nowoczesnych modelach etui

Nowoczesne etui na telefon pełnią rolę nie tylko ochronną, dzięki nim korzystanie ze smartfonu nie jest już tak ograniczone. Nowoczesne etui mają w klapce wbudowane diody LED, które wyświetlają informacje o połączeniach. Możemy również odebrać połączenie, bez konieczności podnoszenia etui. Inny typ etiu proponowany przez jednego z producentów, posiada wycięte okienko, które umożliwia dostęp do wybranych treści i funkcji w telefonie, bez konieczności otwierania etui.

Dla osób, które bardzo często robią zdjęcia lub selfie – co jest coraz bardziej popularne, nowoczesne etui wychodzą naprzeciw oczekiwaniom tych trendów i umożliwiają swobodne robienie zdjęć. Godne polecenia są etui, które są wyposażone w diody LED, poprawiające jakość robionych zdjęć, dzięki dodaniu w momencie robienia zdjęcia, dodatkowego źródła światła. Dla fanów selfie, niektóre modele etui posiadają w tylnej części obudowy złożony kijek, który po rozłożeniu umożliwia robienie zdjęć. Jest to bardzo przydatne podczas dokumentowania podróży, ważnych wydarzeń czy zwiedzania ciekawych miejsc.Tego rodzaju modele możecie znaleźć na https://funnycase.pl/produkty/30-archos.

Jeśli użytkownik korzysta z telefonu w zatłoczonej komunikacji, producenci zadbali o ochronę prywatności w nowoczesnych modelach etui, jednocześnie zatroszczyli się o każdy szczegół, aby design tego akcesorium spełniał wymagania najbardziej wymagających klientów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*