Lajfstajl

Jak dobrać spodnie w większych rozmiarach aby były wygodne i dobrze się prezentowały?

Jak dobrać spodnie w większych rozmiarach aby były wygodne i dobrze się prezentowały?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Często panowie plus size mają złą opinię o popularnych sieciówkach i dostępnym tam asortymencie. Trudno im tam dobrać ciekawe, pasujące do ich stylu i charakteru ubrania, ponieważ rozmiarówka tych sklepów często jest zaniżona. Jak sobie z tym poradzić? Jak dobrać odpowiednie spodnie?

Znajdź swój rozmiar

Przy kupowaniu spodni, niezależnie od rozmiaru, warto dokonać podstawowych pomiarów. Poznanie swojego obwodu w pasie czy długości nóg daje solidną bazę, którą można posłużyć się przy zakupach. Często wymiary oznaczone literami niewiele nam mówią, poza tym każda firma nieco inaczej może je interpretować, przez co odnalezienie pasującej idealnie części garderoby może być utrudnione. 

Gdy już mamy odpowiednie pomiary, możemy przejść do wyboru fasonu. Mężczyzna plus size niestety nie będzie korzystnie prezentował się w popularnych rurkach – uwidocznią dodatkowe kilogramy i będą nieestetycznie się opinać. Dobrze za to będą wyglądać nogawki o prostym lub lekko rozszerzającym się ku dołowi kroju lub modne i lubiane przez mężczyzn bojówki. Luźny fason zakryje newralgiczne obszary, a do tego wiele osób doceni je za praktyczne kieszenie. Wiele ciekawych modeli w atrakcyjnych cenach można znaleźć na https://wiekszyrozmiar.pl/pol_m_Spodnie-meskie-119.html. Prosty krój prezentuje się dobrze nie tylko w przypadku spodni na co dzień, ale także tych na specjalne okazje. Dobrze dobrany fason potrafi zdziałać cuda – nie tylko optycznie wysmukla sylwetkę, ale także skutecznie podnosi samoocenę i nastrój osoby noszącej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*